Random Game

אסטרטגיה

View as Grid List
Sort by
Display per page

Kaboom

החתול מהבית מעיף פצצות לחצר אסור לכם שהפצצות השחורות יגעו בדשא,אתם תצטרכו להעביר אותם בעזרת מקפצה לצד השני.

Poom

משחק אסטרטגיה בתלת מימד כאשר אתם צריכים לא לאפשר לכדור ליפול ולכוון אותו למטרה.

Ray Ray

משחק בו אתם צריכים לגרום לאנשים לעמוד!

Landerx

אתה צריך לנחות עם החללית ממקום למקום כשבכל שלב זה מתחיל להסתבך.

Simgame

משחק הרפתקה נפלא,בחר שחקן והתחל לחרוש את העיר כדי לעבוד תצטרך לעבוד תחילה

Mofro

הכנס אל תוך הדלתות ועבור שלבים,ברח מאנשי החלל הם יורים עליך כל הזמן.

Orbox

משחק אסטרטגיה נפלא אשר אתה צריך להגיע לריבוע האדום דרך המחסומים.

Neked Melee

אתה צריך לנצח את הייצורים השחורים הערומים,לחץ בעזרת העכבר כמה שיותר ייצורים לבנים שילממו בשחורים.

Invisibillity

משחק פשוט אך מושך מאוד אתם צריכים להגיע מיעד אחד לשני באמצעות תזוזת העכבר אבל מבלי לראות את העכבר על המסך,נראה לכם קל?תנסו!

Falldown

במשחק הזה אתם צריכים ליפול עם הכדור,נסו ותתמכרו

The Bugs are Coming

היזהרו מהחרקים!! אתם צריכים לחמוק מהחרקים,ככל שאתם עולים בשלבים אתם יותר ויותר גדולים.

Bubble Trouble 2

Bubble Trouble

Brainforce

Brainforce

Bouncy Ball

Bouncy Ball

Balls N Wall

משחק גדול בו אתם צריכים להעיף את הכדור ליריב ולהיזער שהכדור לא יפול לשטח שלכם

Ball Revamped 2

במשחק הזה אתם צריכים להכניס את הכדור לחור,אתם צריכים זריזות עם חצי המקשים,נראה אם תצליחו לעבור את השלב השני,זהירות משחק ממכר!!

WARFARE

WARFARE

Age of Castle

Age of Castle

World Wars

World Wars

Risk

משחק מאלף,מטרתך היא לכבוש את העולםתכאשר כל יבשת שאתה כובש יביא לך יותר ניקוד לתגבר את כוחותיך ולהילחם באויב.

Murphys Gesetz

Play again messenger of the atrocious fate and abused the rest in any way possible. arrived for 180 points in order to tread absolutely his abject soul

Battle Mechs

הובילו את הטיטאן המשוריין שלכם לניצחון בסדרת קרבות אחד על אחד בין מכונות גדולות של ברזל, לייזר וטילים. שפרו את הרובוט בעזרת ניסיון ורכשו בעבורו תוספים בעזרת כסף. אספו תיבות משדה הקרב בעבור בונוסים ופריטי ציוד מיוחדים

D-Space

המטרה: להשתלט על הגלקסיה. האמצעים: ספינות קרב עמוסות כל טוב, ספינת אם שעליה אתם חייבים לשמור מכל משמר והשתלטות על כוכבים שיספקו לכם את המשאבים הדרושים למלחמה בספינות האוייב. ספינת האם תייצר עבורכם את ספינות הקרב. מטרתן להגן על ספינת האם ולתקוף ספינות אוייב. רק מפציצים יכולים להשתלט על כוכבים שיספקו לכם משאבים. אז אל תגמרו את כל המשאבים שלכם לפני שאתם מייצרים לפחות מפציץ אחד. כל כוכב שהשתלטתם ניתן לשדרוג, כך תוכלו לספק יותר משאבים יותר מהר. תנועה על המפה - מקשי חיצים או הקלקה על מיקום במפה הקטנה. שימוש ביחידה - הקלקה עליה והקלקה למקום אליה אליו אתם רוצים שהיא תגיע. ניתן לגרור את העכבר מעל כמה ספינות

Besieged

משאבים מועטים ויותר מדי אוייבים. האם תצליחו להגן על הטירה שלכם? הניחו מגדלים והשתמשו בזהב כדי לתקן את הטירה שלכם. שימו לב לכמות הנזק שנגרם לה - תוכלו לתקן את הטירה רק אם יש לכם מספיק זהב.

Star Rebellion

Defend on basic pact of the rebellion from forces of the galactic empire

Call to Arms

בסוף יום הלחימה, הצד שיצליח להעביר יותר לוחמים לצד של היריב ינצח. שגרו את הלוחמים שלכם, קנו יחידות חזקות יותר ושדרגו את היחידות. אל תשכחו להפעיל את המתקפה הכוללת. בחירת מיקום הלוחם - W ו-S; בחירת סוג יחידה - A D או חיצים שמאלה וימינה; שחרור לוחם - מקש רווח; שיחרור שורת לוחמים - מקש Q (מתאפשר אחרי הרג של 20 חיילי אוייב. החץ ייצבע לאדום על היחידה שאתם יכולים לשחרר

Canyon Defense

עוד משחק הגנה על הטירה עם 3 דרגות קושי, אפשרויות לכלי נשק מתקדמים, מבנים מיוחדים ועוד. שימו את כלי הנשק שלכם במקומות אסטרטגיים ואל תתנו לאוייבים לעבור.

Pilars Adventure Detective

מטרת המשחק: משחק בו עליכם לעזור לסוסה למצוא את החפצים שנאבדו לה. העזרו בעכבר

Sparks

מטרת המשחק: משחק בו עליכם להוביל את הכדורים הצהובים למרכז המסך. העזרו בעכבר

Rebound

מטרת המשחק: משחק בו עליכם להוביל את הכדור ליציאה בזמן מוגבל. העזרו בעכבר

3 Rdworld Farmer

בצורת, מלחמות אזרחים, מחלות, רעב ומוות - זה בערך מה שצפוי לחקלאי בעולם השלישי שמנסה להביא קצת אוכל הביתה. אבל אם הוא יצליח לכלכל את צעדיו בתבונה, אולי המשפחה שלו תשרוד ואפילו תגדל.

Swords and Sandals 2

הגלדיאטור שלכם חוזר. הפעם הוא יכול לקנות שיקויים, חיים נוספים, לשמור את המקום שאליו הוא הגיע ועוד. להבדיל ממאבקיו הקודמים - ברגע שהמגינים שלו יקרסו, הנ``ל יעוף מהזירה. קראו את ההוראות בתוך המשחק.

Sword and Sandals

האיש הגדול שלכם יצא מהזירה והוא נלחם עכשיו בעזרת אבירים, דרקונים וכוחות מסתוריים נוספים. זו גרסת הדמו של המשחק, אבל היא מספיק ארוכה ומהנה. שחקו בקמפיין או הגנו על נפשות חיילי הצבא שלכם במסע השרדות.

the battle new

המטרה שלכם: לחסל את המבצר של האוייב. הדרך: קניית חיילים ונשקים מתקדמים. שימו לב: מקור ההכנסה שלכם היא באר הנפט - שמרו עליה. מקורות ההכנסה שלכם במשחק הזה מאוד מדוללים, אז כדאי שתבחרו טוב טוב את כלי הנשק ולא תבזבזו יותר מדי תחמושת. כדי לשחרר כלי נשק מהמבצר שלכם - הקליקו על כלי הנשק האפשרי.

Sword and Sandals

האיש הגדול שלכם יצא מהזירה והוא נלחם עכשיו בעזרת אבירים, דרקונים וכוחות מסתוריים נוספים

air defence

האוייב מתחזק. מיום ליום נשלחים יותר ויותר מטוסים, שמנסים לפגוע במגדל הפיקוד שלנו. הריסתו פירושה תבוסה איומה וגם שאין יותר קרמבואים בצהריים. בתחילת המשחק תוכלו לראות כיצד להפעיל את צי מכונות ההשמדה נגד המטוסים, כיצד תחזקו את הבסיס, תשדרגו את יכולות הירי שלכם ותגנו טוב יותר. המשחק דורש מעט ידע באנגלית, אז תתחילו ללמוד כבר! פגיעה במטוסים - כיוון עם העכבר ויצירת ענן שחור שפוגע במטוס; רכישת כלי ירי, שדרוגים ועוד - לחיצה מתמשכת על מקש Ctrl והקלקה על הפריט הדרוש.