Random Game

אסטרטגיה

View as Grid List
Sort by
Display per page

the classroom 3

הסיפור חוזר על עצמו. אתם הכי קולים בעולם, אבל אתם לא יודעים כלום מרוב קוליות. במקום אחר בכיתה יושב חננה. הוא יודע הכל. איך תעתיקו או תעבירו עוד יום בביה``ס בלי שהמורה יתפוס אתכם? תנועה - מקשי חיצים; העתקה - זיהוי החננה והקלקה מתמשכת על העכבר, עד שמד ההעתקה (מצד ימין) מתמלא, וחזרה למקומכם. המשחק דורש ידע מסויים באנגלית. המשחק מגיע מאתר: http://www.armorgames.com

Blob War

הכינו את הבלובים שלכם לקרב האולטימטיבי על לוח הקרבות. במשחק טקטיקה זה, המבוסס על הכפלת מספר הבלובים של השחקן, תוכלו להתמודד מול המחשב במגוון צורות - על גבי לוחות שונים, במצבי הטוב משלוש או הטוב מחמש, או נגד שחקן אנושי. כללי המשחק (הממכר) הם פשוטים: על כל שחקן להכפיל את הבלובים שלו (הבלונים בצבע הכחול) בצורות הבאות: הקפצת בלוב לקובייה סמוכה, שתכפיל את מספר הבלובים, קפיצה של בלוב למרחק גדול יותר, להתקפה יעילה יותר, או קפיצה ליד בלובים אדומים, שתהפוך את אלה הקרובים אליו לכחולים. המשחק נמשך עד שהלוח מתמלא. טיפ: שימו לב לא להשאיר נקודות פתוחות בעורף - המחשב ינצל פירצה זו כדי למלא לעצמו עוד כמה בלובים אדומים!

Rotation

ברוכים הבאים למשחק החשיבה שיסובב לכם את הראש. במשחק חשיבה זה, שאמנם נראה קל ופשוט, תצטרכו להתאים במספר מוגבל של מהלכים את הבלוקים הצבעוניים שמולכם בהתאם למה שמראה לכם העיגול מצד ימין. הרוטציה מתבצעת רק בצבירים של שבעה, מרוכזים בעיגול. שימו לב לכמות המהלכים שעומדת לרשותכם בכל סיבוב ונסו לתכנן את צעדיכם מראש.

Bloxforever

מי שאהב את משחק הבלוקים הקודם יאהב מאוד את החדש. חברו בלוקים מאותו צבע והעלימו אותם מהלוח. היפטרו מכל אבני המשחק, על מנת להתקדם לשלב הבא. המשחק מגיע מאתר: http://www.arcadetown.com הערה: ניתן לשחק במשחק הזה רק 10 שלבים. אם תרצו את כולו - תצטרכו לקנות אותו.

Widlesti

מקל די גדול נפלט לתוך הבריכה שלכם, והוא מסתובב בלי הפסקה. זה מסוכן, זה לא נעים, זה מעצבן. אתם צריכים להעיף אותו משם. איך עושים את זה? מניעים אותו שמאלה, ימינה, למעלה או למטה (בעזת החיצים), עד שמובילים אותו אל פתח היניקה. אל תפגעו בקירות הבריכה.

Telescope game

חברת שואבי האבק dyson מביאה אלינו משחק מחשבה מקורי ומרתק. עיקרון המשחק פשוט: צריך להכניס את הכדור לחור. זהירות - ממכר. הדבר נעשה בעזרת הטלסקופים. לחיצה עליהם עם העכבר תפתח או תכווץ אותם. כך הם יוכל הטלסקופ לדחוף או למשוך כדור שמונח במסלול שלו. הלינק מוביל ל-15 השלבים הראשונים, שרק הולכים ומסתבכים. משם אפשר להמשיך לשלבים עוד יותר מסובכים (הקישורים אליהם בצד שמאל של העמוד).

Detonator

הבחור שלנו בבעיה - תנועה לא נכונה או פיצוץ לא מבוקר ישלחו אותו לעולם שכולו טוב. כדי לעבור לשלב הבא המפוצץ יצטרך להפטר מכל הפצצות על הלוח. הדבר נעשה על ידי עמידה על האריח שעליה ניצבת פצצה ולחיצה על מקש רווח. שימו לב: מרגע שלחצתם על מקש רווח יש לכם שנייה וחצי לזוז משבצת אחת הצידה. הבעיה: רק פצצה קטנה מפוצצת את המשבצת שלה. פצצה בינונית מחסלת 5 משבצות סביבה. פצצה גדולה מחסלת 13 אריחים בפיצוץ אחד. אם המפוצץ לא ימצא דרך להתרחק יותר ממשבצת אחת באזורים בהן יש פצצות גדולות ובינוניות - הוא יתפוצץ. על מנת להתרחק מן הפצצות יעמדו לרשותו מספר אופציות - כמו אריחי קרח, שגורמים לו להחליק, משגרים, שישלחו אותו למקום אחר, ועוד. חלק מן האריחים יעלמו כשתעמדו עליהם, אחרים לא מתפוצצים לעולם.

Monkeyslide

קואלות אוהבות לטפס ולהישאר כמה שיותר זמן על העץ. הנכם נמצאים ביערות הגשם מטפסים ונזהרים ממכשולים. הזזת העכבר למטה או למעלה גורמת לקואלה לטפס, לחיצה על הקואלה ללא שחרור תגרום לה לגלוש מטה, לחיצה מימין או משמאל לקואלה תגרום לה לקפוץ. בהצלחה!

Nibbly

Nibbly

Breaks out

Breaks out

Pentalpha

Pentalpha

Crates

Crates

PUG

PUG

The Net

The Net

Celtic Titles

The objective of the game is to clear each level. You clear each level by placing Celtic tiles on the board to unlock each square. A square is unlocked when either a Celtic tile is occupying the square, or the square is highlighted blue.

After Burner 3D

משחק הסגה הקלאסי אפטר ברנר, משחק טיסה וקרבות אוויר בתלת מימד,אתם מטיסים מטוס קרב מעל הים ונלחמים בכל מה שבא.

spinz.io

כאן תוכלו לשחק ב Spinz.io. - Spinz.io הוא אחד מהFidget Spinner משחקי הנבחרים שלנו

achtung game

משחק אכטונג,גרסה מחודשת של המשחק הקלאסי הנחש