Random Game

משחקי קלסיקה

View as Grid List
Sort by
Display per page

Snow Ball Joe

ג`ו צריך להגיע לדלת הבאה. זה כל מה שהוא יודע. בדרך מחכים לו לא מעט אוייבים. הוא יכול לחסל אותם (על ידי קפיצה על ראשיהם) או להתחמק. כדי לפתוח את הדלת הוא חייב לאסוף את כל פתיתי השלג.

RPGnized

מי שאהב את ``העולם שלי`` - המשחק הקודם בסידרה (קישור מצד ימין ) - יאהב מאוד את המשחק החדש. אתם יוצאים למלחמה בעולם השדים. אם תבנו את העולם שלכם נכון - תנצחו במלחמה. לא תבנו נכון - יבוא שד ויאכל אתכם. גררו את החלקים למרכז הכדור, במקום בו רשום ``grow``. בכל גרירה של חלק חדש, אלה שכבר הונחו על הכדור ייגדלו בשלב, אלא אם כן עשיתם משהו לא נכון. לכל חלק מספר שונה של שלבי גדילה עד שהוא מגיע לשלב הסופי. המטרה שלכם היא לגלות את הסדר הנכון. רק כך תוכלו לנצח את השד. כשתסיימו לגרור את כל החלקים תתחיל המלחמה על הבית. מי ינצח? המשחק מגיע מאתר: http://www.eyezmaze.com

Marioworld

יש לנו מריו חדש ויש לו אוייבים ישנים, והתפקיד שלכם הוא למנוע מפגש כואב בינו ובינם וכמו כן לחסל כמה חשבונות ישנים. תנועה - חיצים שמאלה וימינה; התבוננות למעלה, כניסה לדלת - חץ למעלה; התכופפות - חץ למטה (נסו את מקשי החיצים שנמצאים במספרים. למקש החץ ימינה הרגיל יש נטייה לא לפעול בקפיצות הארוכות); קפיצה - מקש A; ריצה - מקש S (לקפיצה ארוכה יותר לחצו על מקש S לפני לחיצה על מקש A); התחלה - מקש רווח.

choccie mad

בסוף המסלול מחכים ילדים רעבים ואיש הוואפלים ינסה להעביר אליהם כמה שיותר ואפלים טעימים. רק שבדרך מחכים לו כמה יצורים, שלא ממש אכפת להם מילדים רעבים. אספו את ערימת הוואפלים וצאו לדרך. אל תרוצו מהר מדי, כי חלק מהוואפילם יפלו לכם. התחמקו מהיצורים בסביבה, אספו שידרוגים והפעילו אותם בזמן הנכון. תנועה - מקשי חיצים; שימוש בשדרוג (אם אספתם) - מקש רווח; קוד סודי - מקש C. המשחק מגיע מאתר: http://www.2dplay.com

Award Winner

בהתחלה לא נראה לאלכס שהוא בצרות, אבל ככל שהוא מתקדם בתוך היער העניינים מסתבכים יותר ויותר. איסוף יהלומים ייתן לו בונוס בנקודות, אבל עדיף לו להתרכז במציאת כדורים לרובה שלו. תנועה שמאלה וימינה, קפיצה והתכופפות - מקשי חיצים; ירי - מקש רווח.

Spane Invaders

קלאסיקה: בואו להיזכר במשחק שכמעט כולם גדלו עליו. פולשים מהחלל מגיחים מהשמיים, צריך פשוט לירות ולחסל כמה שיותר.

Xonix

בממשלה החליטו שחייבים להפריד בין האדומים והכחולים. אתם נשלחתם למשימה. ``הם שם ואנחנו פה``, אמרו לכם. אלא מה, למרות הכל, האדומים והכחולים ממשיכים לנסות להתערבב ולעבור את החומה שמפרידה ביניהם. תוך כמה זמן תצליחו להפריד בין הכדורים (האדומים לימין, הכחולים לשמאל)? תנועת המחסום - עכבר למעלה או למטה.

Sonic

סוניק רץ מהר, ממש מהר, הוא אפילו מסוגל להתגלגל, ואז שום דבר לא יעצור אותו. תנועה שמאלה וימינה - מקשי חיצים; קפיצה - מקש רווח; ספרינט סיבובי - לחיצה מתמשכת על חץ למטה, לחיצה על מקש רווח ושחרור חץ כלפי מטה; עצירת המשחק - מקש Enter. ניתן להקיש סיסמאות בעמוד הראשי של המשחק ולהתחיל מהמקום האחרון אליו הגעתם.

Pazzo

עם שם כזה הוא היה צריך להיות גדול מאהבי תבל, אבל מר פרנצ`סקו מעדיף לחפש אוצרות בתוך מערות. הבעיה: מי שהחביא את האוצר תכנן שהוא יישאר שם לנצח, ובגלל זה התוקנו שם מיני מלכודות מתוחכמות ודלת שנפתחת רק כאשר כל המדפים נכנסים אל הקירות. אבל כשהמדפים נכנסים מר פרנצ`סקו מתרסק לאדמה, ככה שהוא יצטרך לתכנן את הצעדים שלו טוב טוב. משחק קשה ומאתגר. קפיצה קצרה - חיצים שמאלה או ימינה; קפיצה ארוכה - לחיצה על Shift ומקשי חיצים שמאלה או ימינה; זינוק כלפי מעלה - חץ עליון וחיצים שמאלה או ימינה; זינוק גדול יותר כלפי מעלה - לחיצה על מקש Shift, לחיצה על חץ כלפי מעלה ולחיצה על חיצים שמאלה או ימינה.

5 differences

שתי התמונות המוצגות זהות, למעט חמישה הבדלים. מצאו אותם והקליקו עליהם. הקלקה סתמית על מקום בו אין הבדל תגרור הורדת זמן. אם אתם לא מוצאים את כל ההבדלים תוכלו להקליק על הזכוכית המגדלת ואחד ההבדלים יתגלה. בכל המשחק תוכלו להשתמש בה רק 3 פעמים. הערה: המתינו בסבלנות עד שהמשחק ייטען.

Space Invaders

המשחק הזה נולד בשנת 1978, הגיע אל אולמות המשחקים ב-1980 והוא אבי אבות המשחקים הקלאסיים. העניין פה פשוט - פולשים יורדים מהחלל החיצון אל עבר הספינה שלכם. בכל שלב הם נהיים מהירים ותוקפניים יותר. בנוסף, מדי פעם עוברת חללית אדומה. פגיעה בה תוסיף לכם נקודות. תנועה שמאלה וימינה - בעזרת חיצים; ירי - מקש רווח. השיא עומד כיום על למעלה ממליון נקודות. זה הזמן שלכם לנסות לשבור אותו.

Xonix

Xonix

Flea Circus

Flea Circus

Bubbles

Bubbles

Brickhead

Brickhead