משחק רנדומלי

משחקי קלסיקה

מיין לפי
הצג בעמוד

ג`ו כדור שלג

ג`ו צריך להגיע לדלת הבאה. זה כל מה שהוא יודע. בדרך מחכים לו לא מעט אוייבים. הוא יכול לחסל אותם (על ידי קפיצה על ראשיהם) או להתחמק. כדי לפתוח את הדלת הוא חייב לאסוף את כל פתיתי השלג.

העולם שלי במלחמה

מי שאהב את ``העולם שלי`` - המשחק הקודם בסידרה (קישור מצד ימין ) - יאהב מאוד את המשחק החדש. אתם יוצאים למלחמה בעולם השדים. אם תבנו את העולם שלכם נכון - תנצחו במלחמה. לא תבנו נכון - יבוא שד ויאכל אתכם. גררו את החלקים למרכז הכדור, במקום בו רשום ``grow``. בכל גרירה של חלק חדש, אלה שכבר הונחו על הכדור ייגדלו בשלב, אלא אם כן עשיתם משהו לא נכון. לכל חלק מספר שונה של שלבי גדילה עד שהוא מגיע לשלב הסופי. המטרה שלכם היא לגלות את הסדר הנכון. רק כך תוכלו לנצח את השד. כשתסיימו לגרור את כל החלקים תתחיל המלחמה על הבית. מי ינצח? המשחק מגיע מאתר: http://www.eyezmaze.com

עולמו של מריו

יש לנו מריו חדש ויש לו אוייבים ישנים, והתפקיד שלכם הוא למנוע מפגש כואב בינו ובינם וכמו כן לחסל כמה חשבונות ישנים. תנועה - חיצים שמאלה וימינה; התבוננות למעלה, כניסה לדלת - חץ למעלה; התכופפות - חץ למטה (נסו את מקשי החיצים שנמצאים במספרים. למקש החץ ימינה הרגיל יש נטייה לא לפעול בקפיצות הארוכות); קפיצה - מקש A; ריצה - מקש S (לקפיצה ארוכה יותר לחצו על מקש S לפני לחיצה על מקש A); התחלה - מקש רווח.

איש הוואפלים

בסוף המסלול מחכים ילדים רעבים ואיש הוואפלים ינסה להעביר אליהם כמה שיותר ואפלים טעימים. רק שבדרך מחכים לו כמה יצורים, שלא ממש אכפת להם מילדים רעבים. אספו את ערימת הוואפלים וצאו לדרך. אל תרוצו מהר מדי, כי חלק מהוואפילם יפלו לכם. התחמקו מהיצורים בסביבה, אספו שידרוגים והפעילו אותם בזמן הנכון. תנועה - מקשי חיצים; שימוש בשדרוג (אם אספתם) - מקש רווח; קוד סודי - מקש C. המשחק מגיע מאתר: http://www.2dplay.com

אלכס בצרות

בהתחלה לא נראה לאלכס שהוא בצרות, אבל ככל שהוא מתקדם בתוך היער העניינים מסתבכים יותר ויותר. איסוף יהלומים ייתן לו בונוס בנקודות, אבל עדיף לו להתרכז במציאת כדורים לרובה שלו. תנועה שמאלה וימינה, קפיצה והתכופפות - מקשי חיצים; ירי - מקש רווח.

ספייס אינביידרס

קלאסיקה: בואו להיזכר במשחק שכמעט כולם גדלו עליו. פולשים מהחלל מגיחים מהשמיים, צריך פשוט לירות ולחסל כמה שיותר.

הפרדת כוחות

בממשלה החליטו שחייבים להפריד בין האדומים והכחולים. אתם נשלחתם למשימה. ``הם שם ואנחנו פה``, אמרו לכם. אלא מה, למרות הכל, האדומים והכחולים ממשיכים לנסות להתערבב ולעבור את החומה שמפרידה ביניהם. תוך כמה זמן תצליחו להפריד בין הכדורים (האדומים לימין, הכחולים לשמאל)? תנועת המחסום - עכבר למעלה או למטה.

סוניק

סוניק רץ מהר, ממש מהר, הוא אפילו מסוגל להתגלגל, ואז שום דבר לא יעצור אותו. תנועה שמאלה וימינה - מקשי חיצים; קפיצה - מקש רווח; ספרינט סיבובי - לחיצה מתמשכת על חץ למטה, לחיצה על מקש רווח ושחרור חץ כלפי מטה; עצירת המשחק - מקש Enter. ניתן להקיש סיסמאות בעמוד הראשי של המשחק ולהתחיל מהמקום האחרון אליו הגעתם.

פזו פקנצסקו

עם שם כזה הוא היה צריך להיות גדול מאהבי תבל, אבל מר פרנצ`סקו מעדיף לחפש אוצרות בתוך מערות. הבעיה: מי שהחביא את האוצר תכנן שהוא יישאר שם לנצח, ובגלל זה התוקנו שם מיני מלכודות מתוחכמות ודלת שנפתחת רק כאשר כל המדפים נכנסים אל הקירות. אבל כשהמדפים נכנסים מר פרנצ`סקו מתרסק לאדמה, ככה שהוא יצטרך לתכנן את הצעדים שלו טוב טוב. משחק קשה ומאתגר. קפיצה קצרה - חיצים שמאלה או ימינה; קפיצה ארוכה - לחיצה על Shift ומקשי חיצים שמאלה או ימינה; זינוק כלפי מעלה - חץ עליון וחיצים שמאלה או ימינה; זינוק גדול יותר כלפי מעלה - לחיצה על מקש Shift, לחיצה על חץ כלפי מעלה ולחיצה על חיצים שמאלה או ימינה.

5 הבדלים

שתי התמונות המוצגות זהות, למעט חמישה הבדלים. מצאו אותם והקליקו עליהם. הקלקה סתמית על מקום בו אין הבדל תגרור הורדת זמן. אם אתם לא מוצאים את כל ההבדלים תוכלו להקליק על הזכוכית המגדלת ואחד ההבדלים יתגלה. בכל המשחק תוכלו להשתמש בה רק 3 פעמים. הערה: המתינו בסבלנות עד שהמשחק ייטען.

Space Invaders

המשחק הזה נולד בשנת 1978, הגיע אל אולמות המשחקים ב-1980 והוא אבי אבות המשחקים הקלאסיים. העניין פה פשוט - פולשים יורדים מהחלל החיצון אל עבר הספינה שלכם. בכל שלב הם נהיים מהירים ותוקפניים יותר. בנוסף, מדי פעם עוברת חללית אדומה. פגיעה בה תוסיף לכם נקודות. תנועה שמאלה וימינה - בעזרת חיצים; ירי - מקש רווח. השיא עומד כיום על למעלה ממליון נקודות. זה הזמן שלכם לנסות לשבור אותו.

מילוי שטחים

צריך לכבוש לפחות 80 אחוזים משטח המסך ע``י הקפתו בקו. פגיעה בניצוצות שרודפים אחריכם משמעה פסילה, וכנ``ל פגיעה של המערבולות בקו תוך כדי שרטוט.

קרקס הפרעושים

וריאציה יותר פשוטה, אבל לא יותר קלה, למשחק ``למינגים``. המטרה היא לעזור למספר מינימלי של פשפשים להגיע לשער היציאה בשלום. כולל 30 מסכים ברמת קושי עולה לשבור עליהם את הראש.

בועות

עוד משחק ``סנודס`` (או Bust a Move), הפעם בצורתו הטהורה. פשוט מסך מלא בועות לנקות

ראש בטון

לא חסרות גרסאות של ``שובר קירות``. הנה עוד אחת מהיותר טובות שאפשר לשחק על הרשת