Random Game

Kids Game

משחקי ילדים היא אחת הקטגוריות האהובות על הילדים מגוון המשחקים הוא רחב משחקי פלאש במגוון רחב של משחקים שהילדים מכירים,
כאן תוכלו לשחק במשחקים עם כל הכוכבים שאתם אוהבים כמו משחקי בן 10
כל שתצטרכו הוא להקליק על משחק ולהתחיל לשחק.שעות רבות של בילוי והנאה באתר יום טוב משחקים ומזמינים אתכם להתמכר אל חגיגת המשחקים.

 

View as Grid List
Sort by
Display per page

Queback Advanture

מכירים את מר סנוזלברג? זה האחיין הקנדי שלו, אוריאל. הוא לא ישן, אבל יש לו בעיות מפה ועד אלסקה. הזיזו והפעילו אנשים, חיות וחפצים - או על ידי הקלקה עליהם או על ידי גרירתם למקום הנכון.

Mission 2

הגולש חרות יונה שלחה אלינו לינק לחלק השני של הדובים הלוחמים: הפעם אף אחד לא יהרג במקרה של טעות, אבל גם האימונים האלה הולכים להיות קשים

sim lemonade millionaire

הגולש חרות יונה מציע לכם לנסות את השלב הבא בניהול דוכן הלימונדה שלכם, הפעם עם שידרוגים, מיקומים יותר קורצים ברחבי העיר ועודלכם את שורות המגדלים

The cube

האם תצליחו להפוך את העולם שלכם לעולם מושלם? גררו את החלקים למרכז הקובייה, במקום בו רשום ``grow``. בכל גרירה של חלק חדש, אלה שכבר הונחו על הכדור ייגדלו בשלב, אלא אם כן עשיתם משהו לא נכון. לכל חלק מספר שונה של שלבי גדילה עד שהוא מגיע לשלב הסופי. המטרה שלכם היא לגלות את הסדר הנכון. המשחק מגיע מאתר: http://www.eyezmaze.co

swoop to nuts game

הסנאי הקטן רעב, אבל יש לו גם חלומות גדולים. ועכשיו תלוי בנו להאכיל אותו- או באגוזים או בכוכבים. אנחנו צריכים לגרום לא להמשיך לעוף (בעזרת העכבר) או לכיוון של האגוזים או לכיוון הכוכבים, רק לא לכיוון האדמה. חשוב לזכור שהוא עף במעין גלים,אז כדי למשוך הצידה עם העכבר.

Edgar Smacknbash

במשחק זה עליכם לתת ליצורים מכה על הראש בכל פעם שהם מרימים אותו. עשו שימוש בעכבר.

Mauslands Pacs Jungle Trip

פאקמן משחק אותה. יש לו נערה, יש לו אהבה ויש לו 4 גלגלים ומכונית פתוחה. הבעיות מתחילות כשאחד הגלגלים שלו מתפנצ`ר, החברה שלו נהיית מבואסת ולו אין ברירה אלא לצאת לג`ונגל ולחפש גלגל חדש. משחק בלתי חינוכי לחלוטין, אבל מצחיק.

bouncin bop

בופ הוא, איך נגדיר את זה... ראש עם כובע משוחרר מדאגות. כל מה שמעניין אותו בחיים זה להמשיך לקפוץ. אז אנחנו נשתדל לעזור לו לעשות את זה. נסו לאסוף כמה שיותר מטבעות. 30 כאלה יעניקו לכם עוד חיים. הזהרו ממלכודות, עטלפים, חתולים, עכברושים ועוד צרות שיבואו בהמש

powpow loader

משחק פלטפורמות בתלת-מימד. פאו-פאו (אל תשאלו שאלות. ההורים שלו בחרו את השם, לא אנחנו) יוצא לדרך. הוא צריך להזהר מהמפלצות ולאסוף כמה שיותר מטבעות, על מנת לשמח את החברה שלו.

hatch

מזל טוב נולדו לכם 5 גורים. הם רעבים וכל אחד מהם אוהב לאכול רק סוג מסויים של אוכל. הבעייה: האוכל נופל מהשמיים בקצב הולך ומתגבר ואתם צריכים להתאים את הגור לסוג האוכל. כמה נקודות תצליחו לאסוף אחרי 5 סיבובי האכלה.

turkey shoot

לירות בברווזים שמתקרבים בשלג

קפיצת צפרדע

כולה מה שצריך לעשות זה להעביר את הצפרדעים הירוקות והחומות מצד אחד לשני. צפרדע יכולה לקפוץ רק אם יש מקום פנוי לפניה או מקום פנוי מאחורי צפרדע שעומדת לפניה. הקפצת הצפרדעים - הקלקה עליהן; נסיון חוזר - הקלקה על המשולש האדום בצד שמאלה למטה.

IQ marathon

זוכרים את הכבשים שחיפשו כיוון? ובכן, הפרות התקנאו בכבשים, ועכשיו הן מחפשות דרך להגיע אל כד הזהב. המטרה במשחק: לכוון את הפרות שיגיעו לכד. עושים זאת על ידי הנחת חיצים במסלול שלהן. פרה שפוגעת בחץ משנה את מסלולה לכיוון שהחץ מורה. גררו את החיצים שמונחים בצד ימין של המסך, הציבו אותם במקום הרצוי ולחצו על GO. אם תרצו שהפרות ירוצו - לחצו על RUN. בכך תחילת שלב תקבלו קוד. שמרו אותו ותוכלו לחזור למשחק מהמקום האחרון שבו הפסקתם.

Yeti Sport

יטי די התבאס מזה שהוא לא הצליח להשתחל לאולימפיאדה והחליט לפתוח אולימפיאדה משלו, שתורכב מחמישה משחקים. עיקרם: העפת פינגווין רחוק יותר, גבוה יותר וחזק יותר.מי שלא מכיר את ההוראות מוזמן לשחק במשחקי יטי הקודמים. העיקרון הוא הקלקה על העכבר, שיגרום לחבטה בפינגו

Honey Bunny

לחברת המשחקים הזו יש נטייה לעשות משחקים מוטרפים במסווה של משהו תמים, כמו המשחק הזה. רק אחרי שתאספו מספיק דבש (תמלאו את מכסת הצנצנות - מצד ימין) תזכו בליבה של השפנפנה שלכם. אבל כדי להגיע אליה אתם תצטרכו למצוא את המפתח, לאסוף את הצנצנות לפני שייגמר הזמן ולהזהר מפצצות, עטלפים ועוד. פוצצו את הביצים המעופפות, כדי לאסוף בונוסים. תנועה - מקשי חיצים; ירי - מקש A.

YetiSports Part 5

YetiSports Part 5

MR Fox

המשחק היפהפה הזה הוא כולו מחווה לתחילת הדרך של סרטי האנימציה, קצת לפני שכולנו נולדנו (או קצת הרבה). מר פוקס מסתובב ביער ומלקט ביצים. אלא שמלך היער - גזע ענק וכעוס - מפזר מלכודות, בורות וגזעים עצבניים, בעיקר כי הוא לא רוצה שאף אחד ייגע לו בביצים (זה סתם

Yeti in Australia

Yeti in Australia

הזרע

אתם הזרע, שצריך לעבור בין המכשולים בדרך ולהגיע לביצית, הצלחתם? עברתם לשלב הבא, ותקבלו קוד כדי להגיע לאותו שלב כשתכנסו למשחק בפעם אחרת. השתדלו שלא לפגוע בשום דבר כולל ה``קירות`` ולאסוף את הלבבות. ההנעה בעזרת העכבר. כדי להתחיל במשחק עברו עם העכבר עם הזרעון, כדי לנוע במהירות התקדמו עם העכבר. ממכר.

Ant City

הגיע הזמן להוציא את כל האגרסיות - בידיכם זכוכית מגדלת ענקית, ומתחתיכם עיר. כיף גדול!

The classroom 3

יש לכם חבר. החבר שלכם חננה. מצד שני, הוא יודע את התשובות במבחנים, ואתם, מה לעשות, עסוקים בלהיות קולים. ובכן, אין ברירה, חייבים להעתיק ממנו. אלא מה - יש שם את הדבר הזה הקרוי מורה, והיא/הוא יתפסו אתכם אם לא תהיו זהירים. העיגול הכחול הוא אתם. העיגול הצהוב הוא החבר החננה. העיגול האדום הוא המורה. העיגול הירוק הוא תלמיד רגיל - התעלמו ממנו. איך מעתיקים? אתם צריכים להתקרב אל החבר שלכם (בעזרת החיצים). כשתהיו מספיק קרובים (בחלק העליון של המסך יואר העכבר) לחצו על העכבר השמאלי, ומד ההעתקה (מימין) יתחיל לעלות. המטרה שלכם היא למלא את מד ההעתקה עד לסופו ולחזור למקומכם בשלום. המורה מסתובב בכיתה. הוא יתפוס אתכם אם לא תשבו במקומכם (כשסמל האגודל מואר אתם יושבים במקומכם).

T.R.I.C.K. OR T.R.E.A.T

המטרה: לאסוף את כל הממתקים, המטבעות והבונוסים. לרשותכם עומדות מספר מפלצות, לכל אחת יש כוח שונה. התנועה - בעזרת חיצים; הפעלה וכיבוי כוח המפלצת - מקש רווח.

Bug on a Wire

הוא רץ, הוא לא מפסיק לרוץ. אולי הוא יגיע לאנשהו, אולי לא, אבל הוא חייב להמשיך לרוץ. החרק הזה, בעל כושר בלתי מוגבל, רץ בין ארבעה כבלים. הוא חייב להזהר מהעורבים, לקפוץ מעליהם או לעבור לכבל אחר שעליו הם לא יושבים, והוא צריך להזהר מיתוש נודניק במיוחד, שיפריע לו לקפוץ (קפיצה כלפי מעלה יכולה לנער את היתוש למספר שניות). תנועה ימינה ושמאלה - בעזרת החיצים; קפיצה - חץ למעלה.

Fish Food

Fish Food

Monkey Lander

הקוף הזה ילך לגן עדן אם הוא לא ינחית את החללית שלו בעדינות. כדי לעשות את זה הוא צריך לנווט אל הבננות בעזרת החיצים. כשהוא יסיים את איסוף הבננות יופיע כן נחיתה, אליו הוא יצטרך לגשת לאט ובזהירות. הוא יצטרך לבדוק כל הזמן את מד דלק הקוקוסים שלו. אם ייגמר הדלק - תיגמר הנסיעה. איסוף פירות נוספים יעניקו לו עוד נקודות. עצירת המשחק - מקש P; השתקת הקול - מקש S.

ZED

עזרו לזד האנדרואיד לבנות לעצמו חליפת חלל עשויה מזהב. אספו את כל הזהב בדרך ומפתחות מיוחדים, על מנת לעבור את עשרת השלבים. תנועה בעזרת החיצים לשמאל ולימין. קפיצה באמצעות חץ למעלה.

Acno`s Energizer

סך הכל, היצור הקטן רוצה לחזור הביתה בשלום. כדי לעשות את זה הוא חייב להספיק בפרק זמן נתון להניח את תאי האנרגיה בפתח המילוט ולהכנס אליו

marblemayhem

חצי דקה - זה כל הזמן שמוקצב לכם בשביל להעביר את הגולה מצד אחד של המסלול לצד השני

גלגל במים סוערים

אתם על הגלגל שלכם, שטים מהר, ונתיבי הים צפופים היום. מזל שלמדתם איך לקפוץ איתו.

Don't Fall

Don't Fall

spinz.io

כאן תוכלו לשחק ב Spinz.io. - Spinz.io הוא אחד מהFidget Spinner משחקי הנבחרים שלנו